Pedagoogika eriala läbi tudengi silmade I Simona Seppi

Oled kunagi mõelnud, et sinust võiks saada õpetaja? Karjääristuudios külas Tallinna noor õpetaja 2020 tiitliga pärjatud Simona Seppi, kes avab lahkelt pedagoogika eriala ilusid ja võlusid. Simona on samaaegselt nii õpetaja kui ka õpilase rollis, õppides Tallinna Ülikoolis ning õpetades Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

Simona Seppi peab oma tööd Hunt Kriimsilma ametiks. “Vastavalt olukorrale on õpetajal palju rolle. Mingil hetkel on õpetaja õpetaja, teisel hetkel kasvataja, suunanäitaja ja nõuandja.”

Õpetajaameti suurimaks müüdiks peab Simona õpetaja tööpäeva kestvust. “Arvatakse, et õpetaja tuleb kooli, annab tunnid ära ja läheb siis koju puhkama. Minu tööpäev ei kesta kindlasti mitte sama kaua nagu kestavad laste tunnid. Mina tulen kooli enne kaheksat ja lahkun õhtul kell kuus,” rääkis ta ja lisas, et temal mahuvad tööpäeva sisse ka loengud ülikoolis. Sellegipoolest räägib Simona oma erialast sära silmis! “Arvan, et pühendumus viib sihile. Õnneks on minu kool ja töökoht üksteisele lähedal ja nii jõuan töölt kooli 15-minutiga,” oli ta rahul oma elukorraldusega ning tõdes, et see on Tallinna linnas elamise võlu.

Vaata ja kuula lähemalt Karjääristuudio intervjuust:


Ole kursis, mis töömaailmas toimub – www.karjaarileht.ee!