Tule Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemiasse!

Hei gümnaasiumi- ja kutsekoolinoor, kes Sa otsid enesetäiendamiseks võimalusi. Algas registreerimine Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia kevadsemestri õpingutele. Registreerida saab kuni 10. veebruarini ja õppetöö kestab 17. veebruarist kuni 5 .maini 2018.

Õpilasakadeemiasse on oodatud kõik teadmishimulised gümnaasiumi- ja kutsekoolinoored. Kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, lisaks praktikud väljastpoolt ülikooli.

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia pakub noortele õppimisvõimalusi, toetab tulevase elukutse teadlikumat valikut, suunab noori õpingute jätkamisele ülikoolis ja aitab kohaneda üliõpilaseluga.

Igal semestri kursuste kava on ainulaadne. Võimalik on valida 12 kursuse vahel. Näiteks saab sel semestril valida kursuseid nii digi- kui ka IT-valdkonnast: 3D-mudelid, visualiseerimine ja printimine; mobiilirakenduste disain; õpetajaharidus ja digitehnoloogiad. Samuti on valikus silmaringi laiendavaid kursuseid: sotsiaalteadused, filosoofia, antropoloogia ning noortele suunatud projektijuhtimine: Noorteprojektide koostamine.

Kursused kestavad ühe semestri. Õppetöö toimub viiel kuni kuuel päeval nädalavahetuseti. Sügissemester kestab oktoobrist detsembrini, kevadsemester veebruarist maini.

Lõpetaja saab TLÜ täiendõppe tunnistuse, mille alusel on võimalik ainepunkte tulevaste õpingute ajal üle kanda. Samuti arvestab suur hulk koole tunnistust ka kooli vabaainena.

Ühe kursuse maksumus on 25 eurot (kui ei ole märgitud teisiti). Ühe kursuse maht on kaks ainepunkti (EAP-d).

Rohkem infot pakutavate kursuste kohta on leitav kodulehelt tlu.ee/akadeemia.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga