Tervisesari “Pop-up” alustab.

Tervisesari “Pop-up” alustab! Aprillist kuni juunini vältav sari toob noorteni iganädalased treeningud, terviseteemalised aruteluõhtud, seminarid ning toidu valmistamise töötoad. 

Kas soovid teada, kuidas end hoida tervena, mitte üle stressata ning tulla toime pingeliste olukordade ja emotsioonidega? Hoia end kursis algava tervisesarja programmi ja üritustega!

Lisaks leiab igal nädalal Noor Tegija Facebooki lehelt ja siitsamast veebist kasulikke terviseteemalisi nippe ja nõuandeid. Püsi lainel!

Sarja avaüritus toimub Tallinna Tudengipäevade raames juba 19. aprillil.

Kampaania eesmärgiks on suurendada noorte teadlikkust tervislikust eluviisist ning liikumise ja toitumise toimest noorte vaimsele tervisele ja enesetundele.  Ühtlasi tutvustatakse noortele võimalusi liikumisharrastusteks, jagatakse nõu toitumisest ning räägitakse muu hulgas vaimsest tervisest, stressist ja emotsioonidega toimetulekust.

Kampaania on suunatud eelkõige gümnaasiuminoortele ning tudengitele, pakkudes kevadisel eksamiterohkel ajal noortele tuge pingete ning stressiga hakkamasaamiseks.

Tervisekampaania peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning see toimub „Noorte terviseteadlikkust ja -käitumist edendava programmi“ raames.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga