Tallinna noortenädal kutsub noori ettevõtlikkusele

Jordan McQueen. Allikas unsplash.com
Jordan McQueen. Allikas unsplash.com

Tallinna noortenädal on sügisesel koolivaheajal, 25.–29. oktoobril toimuv noortele suunatud üritustesari, mis toob seekord noorteni ettevõtlikkuse ja disaini teemad. Kavas on erinevad üritused ja töötoad üle linna. Tänavuse programmi eesmärgiks on avardada noorte teadmisi disainimaailmast ja kasvatada ettevõtlikku meelt. Noortenädal on hea võimalus veeta oma koolivaheaga lõbusalt ning saada huvitavaid kogemusi ja teadmisi disainist ning ettevõtlusest.

Kogu noortenädala kavaga saab tutvuda kodulehel www.noortenadal.ee. 

Vaata, mida Tallinna noortenädalal koolivaheajal teha saab

Vanale teksale uus hing

25. oktoobril kell 15 toimub Pääsküla noortekeskuses töötuba: vanadest teksadest uued asjad. Teha saab näiteks mütse, kotte, ridiküle ja palju muud põnevat. Kolmapäeval, 26. oktoobril on kavas moeliikumise töötuba, kus õpitakse esitlema aksessuaare.

Vii oma idee ellu!

26. oktoobril algusega kell 14 leiab Eesti Rahvusraamatukogus aset ärimudeli koostamise töötuba. Kultuuriministeeriumi Juko-Mart Kõlari juhendamisel õpitakse töötoas äri põhitõdesid ning saadakse teada, kuidas viia ellu oma ideid. Lisaks tutvustatakse õpitoas põnevat metoodikat, kuidas erinevaid töid analüüsida ning juba varakult aru saada, kas neis on ärilist potentsiaali. See töötuba võib olla hea alus oma ettevõtte või õpilasfirma loomiseks.

Film „Moest väljas”

Neljapäeval, 27. oktoobril näidatakse kino Sõpruses Reet Ausi filmi „Moest välja”. Film jutustab loo täiesti tavalistest Tallinnast ostetud teksadest ja tutvustab nende valmismisteekonda. Film jälgib Reet Ausi teekonda Talllinast läbi Euroopa ja Lõuna-Ameerikast välja masstootmise tipplinna Bangladeshi. Loe filmi kohta rohkem ja vaata filmi treilerit siit.

Noortebändide finaalkontsert-gala

Reedel, 28. oktoobril algusega kell 19 panevad kino Sõpruse lava särama Noortebändide finaalkontsert finalistid ja seejärel toimub ka uhke punase vaiba galaõhtu. Viie esineja seast selgitatakse välja võitja, kes hakkab kandma Nootebändide 2016 võitja tiitlit. Võistlustulle astuvad EIXD, Lepatriinu, Charlemagne, The Notes ja Fuqtual. Vaata lisa siit.

Fotokonkurss „Raamist välja linnaruum”

Laupäeval, 29. oktoobril kell 13 paneb noortenädalale punkti fotonäituse „Raamist välja linnaruum” avamine. 12 väljavalitud töödega on oodatud kõik fotohuvilised. 

Kogu Tallinna noortenädala programmiga saab tutvuda koduleheküljel www.noortenadal.ee.

Tallinna noortenädala peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga