Suvised töökohad noortele

SUVISEKS

Kuidas saada esimene töökogemus? Selleks on mitmeid võimalusi, alustades sellest, et olla lihtsalt aktiivne kodanik, võtta osa koolitustest ja seminaridest, olla vabatahtlik või käia praktikal, või proovida ka erinevaid suvetöid.

Enne kandideerimist, mõtle hoolikalt järgi, kuidas koostada head CV-d, teha oma isiklikku video-CV-d või kuidas käituda tööintervjuul – loe sellest kõigest siit.

Kui oled vähemalt 18-aastane ning soovid leida suveks tööd, siis alt leiad mõningad pakkumised, mis suunatud just noortele.

Tööpakkumisi koondab ja vahendab Tallinna spordi- ja noorsooamet.


Administraator-toateenindaja

Tallinna YMCA le kuuluv hostel Tallinna vanalinnas (Pärnu mnt 8) otsib osalise tööajaga töötajat administraator-toateenindaja kohale!
Töö sobib hästi üliõpilastele!
Soovi korral võta ühendust hostel@ymca.ee vôi helista 507 7366.


Toidukuller

Kui oled huvitatud liikuvast tööst klienditeeninduse valdkonnas ning omad juhiluba, oled hea pingetaluvuse, positiivse elusuhtumise, suurepärase orienteerumistajuga, kohusetundlik ja koostöövalmis julge suhtleja, pakume sulle võimalust toidukullerina kaasa lüüa meie päev päevalt arenevas ettevõtmises. Tööaeg jääb pühapäevast neljapäevani ajavahemikku 10.00–23.30 ja reedel/laupäeval 10.00–00.30. Töötada saab nii täis- kui ka osalise koormusega.

Vanus: 18+
Tööandja: Telli Toit OÜ
Lisainfot saab siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga