Osale BAFF Liidriakadeemias 2018!

Allikas: Pexels
Allikas: Pexels

Balti-Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) kutsub 11. klassi õpilasi kandideerima Liidriakadeemiasse, mis pakub stipendiumprogrammi abil võimalust tuleval suvel veeta pea üks kuu Ameerikas tasuta! 

Programm toimub 2018. aastal juba viiendat suve järjest ja see on mõeldud Baltikumi noortele, kes soovivad endas arendada ettevõtlikkust ja liidrioskusi. Lisaks hariduslikule ning arendavale poolele (töötoad, loengud, ettevõtete külastused jmt) tutvuvad osalejad Ameerika kultuuriga ning reisivad Bostonisse, New Yorki ja Washingtoni.

baff

Nõudmised stipendiumile kandideerimiseks

Kandideerida saavad 11. klassi õpilased, kes on hiljemalt 1. juuliks 2018 16-aastased ning astuvad keskkooli viimasesse klassi Liidriakadeemiale järgneval sügisel. Kandidaatidelt oodatakse inglise keele oskust tasemel, mis võimaldab osaleda seminaridel ja osa saada igapäevastest tegevustest.

BAFF Liidriakadeemia stipendium hõlmab järgmist

  • Lennupiletid
  • Liidrikoolitus
  • Majutus, toitlustamine
  • Ekskursioonid
  • Tervisekindlustus ja 24/7 tugi

Liidriakadeemias osaleja ja lapsevanema kohustused

  • Osalejatel peab olema USA-sse sõiduks sobilik pass.
  • Osaleja koos ühe lapsevanemaga peab osalema Riias toimuval väljasõidueelsel kohtumisel.
  • Taskuraha neljaks nädalaks (kokku umbes 300 USD).

Programmis osalemiseks tuleb kandidaatidel esitada vajalikud kandideerimisdokumendid ning parimad kandidaadid kutsutakse intervjuule. 

Avalduste esitamise tähtaeg on 4. märts 2018.

Lisainfo programmi ja kandideerimistingimuste kohta.

Liidriakadeemia oli oluline kogemus minu elus, mis avardas meeletult silmaringi. Sain sealt tohutult praktilisi oskusi ja teadmisi liidriks olemisest, aga õppisin ka iseenda kohta väga palju. Tänu Liidriakadeemiale mõistsin, kelleks tahan saada ja kuhu elus edasi jõuda. Ameerikas olles arendasin kõige enam oma inglise keele oskust, meeskonnatööd ja enesedistsipliini, aga sain julgustust ka oma ideid avaldada ja ellu viia. Lisaks Liidriakadeemia harivale programmile sai näha Ameerika loodust ja vägagi teistsugust kultuuri, suhelda erinevate ja huvitavate inimestega, kellest nii mõnedki on peale akadeemiat head sõbrad. BAFF Liidriakadeemia oli unustamatu kogemus, millest saadud teadmisi kasutan oma igapäevaelus.

Maria-Elisabet, BAFF Liidriakadeemia vilistlane

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga