Leia oma ideedele toetust!

Allikas: pexels.com
Allikas: pexels.com

Kui Sul on juba mõnda aega peas küpsenud mõni eriti hea ja innovaatiline projektiidee, mis on suunatud noortele, kuid Sa pole senini leidnud oma ideedele toetust ja rahastust, siis siin on Sinu võimalus! 

Tallinna spordi- ja noorsooamet ootab noorsooprojektide taotlusi, mis suunatud Tallinna noortele. Sellel aastal jagatakse Tallinna noorteprojektidele toetusi suisa kümnel korral aastas. Loe alljärgnevalt läbi mõningad soovitused, mida enne taotluse esitamist silmas pidada.

Veel enne, kui asud projekti kavandama, tutvu hoolikalt ka rahastaja tingimustega (leiad need punkt 1. Millest alustada alt).

  • Tahaksid korraldada Tallinnas mõnd noortele suunatud lahedat üritust, filmikonkurssi, kontserti, mõnd festivali, loengute õhtu või hoopis harrastusspordiüritust? Väga hea, sest heast ideest saab kõik alguse. Pea aga esmalt kindlasti nõu ka mõne mõttekaaslasega, kes saab Sind vajadusel aidata kas eelarve või projekti vormistamisega. Hea on alustada oma kooli huvijuhist, klassijuhatajast või hoopis noortekeskuse noorsootöötajast. Võta kampa ka klassi- või koolikaaslased.
  • Lisaks heale ideele peab Sul olema ka läbimõeldud eesmärk ning selge plaan selle eesmärgi elluviimiseks.
  • Sama oluline on ka meeskond. Enne, kui asud oma projektile rahastust taotlema, mõtle oma meeskonnaga läbi kõik projekti teostuseks vajalikud etapid. Oluline on ära jagada ka vastutusalad.
  • Eelarve. Numbritest ei saa projektide puhul üle ega ümber. Ja need peavad olema täpsed. Ära kirjuta oma projektieelarvesse ümmargusi ja laest võetud summasid, vaid uuri päriselt, milliseid ressursse mingi tegevuse elluviimiseks vaja on ning selgita välja nende maksumus. Läbimõeldud ja põhjendatud eelarve tagab ka suurema tõenäosusega oma projektile toetuse.
  • Konsulteeri enne taotlemise esitamist ka toetuse andja esindajaga. Tallinna spordi- ja noorsooameti noorsooprojektide komisjoni kontakt: tiiu.kadak@tallinnlv.ee, tel: 614 7496.

Esita oma taotlus siin!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga