GALERII: Kooliaastale andis avalöögi «No Vaata» huvitegevuste mess

Enne õppeaasta algust toimus laupäeval, 29. augustil Tallinnas Rocca al Mare kaubanduskeskuses koolialguse avalöögina huvitegevuste mess «No Vaata» ning kontsert, mille peaesinejaks oli Daniel Levi.

Messi külastas ühtekokku ligi 4000 huvilist ning tutvuda sai uuel õppeaastal algavate huviringide, treeningute ja vaba aja võimalustega pealinnas.

«No Vaata» mess toimus juba kolmeteistkümnendat korda. Messi korraldaja oli Tallinna spordi- ja noorsooamet ning eesmärgiks oli edastada nii noortele kui ka lapsevanematele infot Tallinnas toimuvast huvitegevusest.

Messil esitlesid lastele, noortele ja lapsevanematele huvitegevuse, sportimise ja muid vaba aja sisustamise võimalusi pealinnas 23 organisatsiooni, spordiklubi ja huvikooli üle linna. Laval astus päeva jooksul üles tantsu-, moeja teatrietteastetega ligi 200 noort erinevatest huvikoolidest ja noortestuudiotest. Päeva kulminatsioonina pakkus hea kontserdielamuse Daniel Levi bänd.

Päeva jooksul sai messil kätt proovida mitmetes põnevates töötubades

Lisaks tutvustasid huviringe ja võimalusi harrastusteks pealinna noortekeskused, kes viisid läbi lõbusaid tegevusi ja meisterdamisi. Päeva jooksul said huvilised kätt proovida ka töötubades ning valmistada Energia Avastuskeskuse juhendamisel LED-lampe, tutvuda koos huvikooli OGOGO õpetajatega mehaanika ja Lego robootikaga, teha koos Nukufilmi lastestuudio professionaalsete animaatoritega nukufilme ning võtta osa Kanutiaia noortemaja ja Tallinna linnamuuseumi meisterdamistöötubadest.


Vaata huvitegevuste messist pilte!
Fotode autor Harry Tiits.