Kandideeri Tallinna linna noortevolikokku!

Allikas Pexels
Allikas Pexels

Tallinna linna noortevolikogu on alustamas oma kaheksandat hooaega ning avab kandideerimise uude koosseisu. Liituma on oodatud kõik huvitatud 14–26-aastased pealinna noored.

Noortevolikogu pakub võimalusi eneseteostuseks eelkõige neile, kes näevad end tulevaste arvamus- ja ühiskonnaliidritena, soovivad ellu viia oma unistusi ning panustada noorte elu edendamisse Tallinnas.

Sel sügisel valitakse Tallinna linna noortevolikogu kaheksandat koosseisu ning kandideerida saab kuni 20. oktoobrini 2018. Kokku otsitakse noortevolikokku 21 noort kolmest erinevast huvirühmast: õpilased, üliõpilased ja noorteühenduste esindajad. Need, kes ei kuulu ühtegi nimetatud sihtgruppi, saavad kandideerida noorteühenduste koosseisude alt.

Kandideerimiseks tuleb täita ankeet, mille leiab Tallinna linna noortevolikogu kodulehelt www.tallinn.ee/noortevolikogu.

Tallinna linna noortevolikogu on vabatahtlik ja poliitiliselt neutraalne osaluskogu, mis esindab ning kaitseb pealinna noorte huve, nõustades Tallinna Linnavolikogu ja Linnavalitsust noori puudutavatel teemadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga