GALERII: Eile toimus populaarne noorte töömess

IMG_0165

Eile, 17. aprillil Viru hotellis Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse ja Tallinna spordi- ja noorsooameti eestvedamisel toimunud töömess näitas, et noorte tööhuviliste seas on palju eeskätt just nooremaid, 1315-aastaseid õpilasi.

Noorte töömess “Suveks tööle” oli eelkõige suunatud Tallinnas ja Harjumaal elavatele 13–18-aastasele noortele, kes soovisid saada esmast töökogemust, veeta tegus suvi töö- või praktikakohal ning saada töömaailmast targemaks.

Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse karjääriüksuse juht Liis Süsmalainen sõnas, et messi korraldajaid on algusest peale kannustanud soov luua noorte tööotsinguteks ja tööeluga tutvumiseks soodne keskkond, sest igal kogemusel, olgu see töötamine, vabatahtlik tegevus või praktikasuvi, aitab noortel endast teadlikumaks saada.

«Pikal teekonnal on need esimesed sammud töö- ja karjäärialaste unistuste elluviimiseks,» julgustab Süsmalainen kõiki noori.

Tänavu osales messil 40 noortele tööd, praktikavõimalusi või vabatahtlikku tööd pakkuvat ettevõtet ja noorsooühendust ning –organisatsiooni.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga